Forum angels.forumoteka.pl Strona Główna angels.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rekrutacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum angels.forumoteka.pl Strona Główna -> Rekrutacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sir Arthas
Gość

PostWysłany: Nie Mar 23, 2008 9:21 pm    Temat postu: Rekrutacja Odpowiedz z cytatem

witam Smile z powyzszych postow juz wiem,ze kazdy ma szanse wiec nie pytam czy ja tez mam!!Smile

przejde do rzeczy w takim razie.

na dzien dzisiejszy mam:
238 * Sir Arthas 1.954.188 pkt.
flot:
265 + Sir Arthas 14.320
oraz badan:
147 * Sir Arthas 166

w ogame gram juz 2 rok.
do tej pory gralem na kulku uni m.in. uni13,20,40,53,57
na tym uni bylem do tej pory w kilku sojuszach:
Borg.NG,PZPiR,ZAR,aZAR i moj pierwszy sojusz na tym uni Immortal.

posiadam 3 ksiezyce.
zdaje sobie sprawe iz nie mam wystarczajaco wysokiego top,ale przy moim eko top 200 dojde w nieco ponad miesiac:)
mam nadzieje,ze ktos bedzie w stanie rozpatrzyc moje podanie.

z gory goraco dziekuje oraz pozdrawiam

Sir Arthas
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 11:26 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MadDeamoon

PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że podróżnik z Ciebie... tyle sojuszy (i jeszcze jakiś nie wpisałeś?). sporo Uni też widziałeś.
a teraz do rzeczy:
1. nie spełniasz minimum - za miesiąc będziesz miał?? - to pisz tu za miesiąc
2. stawiamy na zaufanie... taka ilość sojuszy sugeruje że ktoś komuś nie ufa, albo sojusz Tobie, albo Ty sojuszowi.
3. ktoś Cię od nas zna?

jedyne co za Tobą przemawia to Twój pierwszy sojusz Immortal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sir arthas
Gość

PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz wszystkie sojusze wpisalem:> pzpir to byl tylko sojusz przelotny. . . Bylem w nim bo konto dostalem, a ono bylo w tym sojuszu:> co do minimum,to chetnie bym sie zapisal do akademi,ale takowej nie macie<chyba>. Immortal sie rozpadlo wiec zmienilem sojusz na borga, w ktorym zdobylem duzo doswiadczenia i dystansu do tej gry. . .

A do aZAR I ZAR przeszedlem chwilowo z uwagi na atmosfere i jednego z moich kolegow:> pozatym mad tylko glupcy i slabeusze boja sie nowosci i zmian:> bez aluzji rzecz jasna:) w Waszym sojuszu znam tylko gracza Death,ale nie jestem osoba,ktora sie boi zawiazywania nowych znajomosci:)

Co do podroznika to sie nie moge zgodzic:> ja raczej takowym nie jestem a sojusz uwazam za swojego rodzaju rodzine. Braterstwo,wiezy oraz zaufanie-tego szukam w sojuszu, a Wy mi wygladacie na zgrany team,dlatego wlasnie chce dolaczyc.

Ostatni moj punkt to twoje nawiazanie do zaufania. Raczej w mojej kwesti zaufanie nie bylo powodem zmian sojuszy. Co nim bylo napisalem powyzej:>

Pozdrawiam
Sir Arthas
Powrót do góry
Yablon
Site Admin

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż mogę dodać do słow MadDeamoona... zgadzam się z nim w pełni.

sir arthas napisał:
pozatym mad tylko glupcy i slabeusze boja sie nowosci i zmian:> bez aluzji rzecz jasna:)

hehe, nieee wcale nie zabrzmiało to jak aluzja, ani trochę Very Happy
Nie bierz nas pod wlos Smile Nowością dla nas to z pewnością nie byłbyś. Mamy określone minima i z całym szacunkiem dla Ciebie, ale nie bardzo widzę powodu by traktować Ciebie w sposób wyjątkowy. Jest nas wystarczająco wielu, o ile nie za dużo, a fakt że zwiedziłeś tyle sojuszy faktycznie nie bardzo przemawia za Tobą. U nas zaufanie jest ważniejsze od punktów. Zbyt wiele widziałem ST spowodowanych źle ulokowanym zaufaniem.
Pozdrawiam Cię i życze udanych lotów.

http://taotd.mojeforum.net/viewtopic.php?p=99&highlight=grze+g%B3upia+dalej+uwa%BFam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 11:26 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Musicer
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 7:36 pm    Temat postu: Podanie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!
Mysle ze bedzie nam sie dobrze wspolpracowalo!Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum angels.forumoteka.pl Strona Główna -> Rekrutacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+1 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach